Opinie naszych klientów

Meble były gotowe po dwóch tygodniach, montaż nie był zbyt trudny, chociaż instrukcja szafy trochę mało czytelna. Niestety jeden z frontów szuflady wraz z uchwytem był uszkodzony, ale okazało się, że reklamacja została szybko i bezproblemowo przyjęta i załatwiona (nowy front i uchwyt wraz zapasem śrub mocujących został przysłany bardzo szybko).Sklep i obsługę oceniam bardzo dobrze.
Agnieszka
Bardzo polecam!!!Meble z systemu white oraz szafa MALIBU godne polecenia - solidnie wykonane i dostarczone. Miła obsługa telefoniczna, kurierska, szybkie odpowiedzi emailowe i szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolona!!!!
Beata P z Zabrza
OK
Olga
Polecam!!!! Bardzo szybka dostawa i fachowa obsługa. Meble świetne jeszcze raz polecam.
Maciej
Meble LORENTO bardzo ładne, wysoka jakość wykonania. Świetny kontakt ze sprzedającym. Uczciwie, rzetelnie i na czas. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim!
Agnieszka
Meble bardzo ładne, funkcjonalne, niedrogie. Świetnie pasują do pokoju, łatwo się je montuje. Jestem zadowolona z zakupu i polecam innym użytkownikom system mebli Szafir.
Klientka z Warszawy
polecam
agnieszka
Meble Montana swietny produkt w jeszcze lepszej cenie. Bardzo polecam
Karolina
Bardzo rzetelna,profesjonalna i miła obsługa.Szybki termin realizacji.Kierowca z dostawą był co do minuty. Inne firmy powinny uczyć się od Was współpracy z klientem. Jesteśmy pozytywnie i mile zaskoczeni.Gorąco polecamy sklep Pyton. A meble-super!
Gabriela i Wiktor
Zakupy powiodły się pozytywnie.
Agata