Opinie naszych klientów

Miła i fachowa obsługa. Bardzo szybki kontakt telefoniczny i wyjaśnienie jakichkolwiek wątpliwości związanych ze złożeniem zamówienia.Czas realizacji bardzo szybki.Jestem mile zaskoczona.Gorąco polecam zakupy w sklepiepyton.
ula
Wszystko przebiegło sprawnie i szybko.Polecam.
Krzysiek
Meble Lorento z fabryki Dolmar rewelacja, pojemne super pomyślany niewidoczny montaż półek jak i dociąg wszystkiego "do kupy". Polecam każdemu rodzicowi dla swojej pociechy - rosną razem z dzieckiem:)Meble Soneo2 ładne wykonanie, estetyczny wygląd, jednak szafy mogłyby być skręcane na konfirmaty lub jak w meblach Dolmar, od których można się uczyć niewidocznego stabilnego powiązania wszystkich elementów. Same kołki na kleju nie załatwiają stabilności, winkle na rogach załatwiły sprawę choć to już dodatkowy zakup na własną rękę, w popularnych marketach budowlanych.Ogólnie jestem zadowolony z zakupu, pozdrawiam.
Daniel NT
Realizacja szybciej niż w wyznaczonym terminie.Miła i kompetentna obsługa.Solidne meble.Polecam sklep.
Elżbieta
Szafa Malibu. Towar jest ok. Mały błąd. W trakcie montażu okazało się że, jedna podłużna deska ( wewnętrzna ) na której opiera się szafa nie miała otworów na skręcenie śrubami. W trakcie stawiania szafy ( montaż w poziomie ) , kołki które stanowiły jedyne połączenie tejże części z dołem szafy, zostały wyłamane. Część połączono już we właściwej pozycji, wkrętami do drewna ale tak być nie powinno. Do poprawki :). Reszta ok
Galant
Bardzo dobry kontakt, szybka dostawa oraz duże zadowolenie z mebli. Dziękuję. 
monika
Bardzo fajne meble. Nowoczesny design, dobra jakość wykonania. Świetnie komponują się w salonie w kolorach ziemi, brązy-beże. Obsługa bardzo dobra, szybkie odpowiedzi, bezproblemowo i wzorowo.  Szybka realizacja i dostawa. Sam sklep i obsługa godna pochwał! Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję i polecam wszystkim sklep meblepyton!
Marcin
Najniższa cena jaką znalazłam na necie. Wszystko ok. Polecam.
ula1958
Meble zgodne z opisem, transport jak najbardziej w porządku, obsługa rzetelna i bardzo dobry kontakt z obsługą:)
Agnieszka OK
Super kontakt z obsługą sklepu, bardzo nastawieni na klienta. Bez problemu zrealizowali specjalne życzenie dotyczące dostawy. Same meble rewelacyjne wykonane.
Judyta