Opinie naszych klientów

Towar zgodny z opisem .Szybka i sprawna dostawa .Polecam
Ptaszyńska
Meble ładne, było trochę problemów ze skrecaniem, ale dostawa ekspresowa w ciągu tygodnia otrzymałam meble, polecam, meble i sklep
Zadowolona
Meble są godne polecenia. Bardzo ładne.
Wiktoria
Meble Lorento z fabryki Dolmar rewelacja, pojemne super pomyślany niewidoczny montaż półek jak i dociąg wszystkiego "do kupy". Polecam każdemu rodzicowi dla swojej pociechy - rosną razem z dzieckiem:)Meble Soneo2 ładne wykonanie, estetyczny wygląd, jednak szafy mogłyby być skręcane na konfirmaty lub jak w meblach Dolmar, od których można się uczyć niewidocznego stabilnego powiązania wszystkich elementów. Same kołki na kleju nie załatwiają stabilności, winkle na rogach załatwiły sprawę choć to już dodatkowy zakup na własną rękę, w popularnych marketach budowlanych.Ogólnie jestem zadowolony z zakupu, pozdrawiam.
Daniel NT
fajne meble godne polecenia solidnie wykonane
Anna
Transakcja przebiegła pomyślnie. Mimo małego zamieszania z mojej strony. Meble spełniły moje oczekiwania.Sprzedawca godny polecenia.
Marzena Z. - Swidnica
Uprzejma i UCZCIWA obsługa. Jasno i w sposób zrozumiały omówiony sposób wykonania zamawianych mebli. Tempo realizacji bardzo szybkie. Nie bójcie się zamówień  w tym sklepie:)Ja jestem BARDZO MILE zaskoczona. Pozdrawiam ...
A. z Zabrza
Towar i obsługa do polecenia.Jestem zadowolony.
Adam Szumiński
Bardzo dobrze oceniam sklep Pyton, obsługa klienta bardzo miła, otwarta na potrzeby klienta, szybka realizacja zamówienia. Meble bardzo ładne, łatwe w skręcaniu.Sklep godny polecenia.
Anita
Jestem bardzo zadowolona. Szybka i miła obsługa. Meble zgodne z opisem. Polecam!
Natalia