Opinie naszych klientów

Szafa Jarek to rewelacja i mój pierwszy udany zakup w Waszym sklepie, bardzo przystępna cena, na pewno jeszcze tutaj wrócę. Dziękuję i pozdrawiam:)
Kasia z Wrocławia
Meble doszły przed terminem. Wszystko załatwione zostało fachowo. Polecam  kupno w tym sklepie. Obsługa wspaniała.
Elżbieta Kowalczyk Kostuj
Polecam!!!Stół bardzo solidny i zgodny z opisem.
Patrycja
-szybki czas realizacji-dobra obsługa klienta-meble solidne-ciekawa kolorystyka-łatwy montaż-uśmiech i zadowolenie dziecka:-)Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam!!!!!!!!!!!Ja zapewne tu wróce.
Marcin
polecam
agnieszka
sprawnie i bezproblemowo. polecam. p.s. jedyny zarzut (ale do producenta), że instrukcja montażu pozostawia sporo do życzenia. 
Marcin
Jedyną rzeczą, którą barkuje temu sklepowi internetowemu to możliwość płatności przy odbiorze.
Ania
Super kontakt z obsługą sklepu, bardzo nastawieni na klienta. Bez problemu zrealizowali specjalne życzenie dotyczące dostawy. Same meble rewelacyjne wykonane.
Judyta
Witam, na meble czekaliśmy krótko, niecałe 2 tygodnie gdzie normalnie w sklepie kazali czekać ok miesiąca i meble były dużo droższe. Bardzo dobry kontakt ze sklepem, odpisują nawet w późnych godzinach wieczorowych. Reklamacja jest również bez problemowa, szybko dostałem nową nogę do stołu, bez potrzeby odsyłania starej uszkodzonej. Ogólnie jestem zadowolony z mebli i z obsługi sklepu.
Luca
Meble Lorento z fabryki Dolmar rewelacja, pojemne super pomyślany niewidoczny montaż półek jak i dociąg wszystkiego "do kupy". Polecam każdemu rodzicowi dla swojej pociechy - rosną razem z dzieckiem:)Meble Soneo2 ładne wykonanie, estetyczny wygląd, jednak szafy mogłyby być skręcane na konfirmaty lub jak w meblach Dolmar, od których można się uczyć niewidocznego stabilnego powiązania wszystkich elementów. Same kołki na kleju nie załatwiają stabilności, winkle na rogach załatwiły sprawę choć to już dodatkowy zakup na własną rękę, w popularnych marketach budowlanych.Ogólnie jestem zadowolony z zakupu, pozdrawiam.
Daniel NT