Opinie naszych klientów

Sklep naprawdę godny polecenia, profesjonalna obsługa.
Radek
Polecam ten sklep z czystym sumieniem. Bardzo korzystne ceny, szybki czas realizacji. Gorąco polecam !!
Agnieszka D.
Obsługa sklepu, kontakt - bardzo dobra, szafa taka jak jej cena, nie dla amatora do złożenia, asytmetrycznie nawiercone boki szuflad a krawędzie okleinowane w sposób przypadkowy, w efekcie brak płaszczyzny krawędzi szuflad od strony górnej, szafa była źle zapakowana, trzeba było czekać na brakujące elementy, które sklep dostarczył błyskawicznie.
Izbale saczuk
Wszystko co najlepsze. Solidności i wzorowe partnerstwo. Firma solidna. Bardzo profesjonalne podejście do transakcji oraz komunikatywność najwyższego formatu. Mebelki piękne i solidnie wykonane. Obsługa na najwyższym stopniu. POLECAM!!! Dziękuję
Krzysztof Opoczno
Meble bardzo dobrej jakości. Sklep, kontakt, dostawa - rewelacja
Jarosław Dąbrowski
Meble są godne polecenia. Bardzo ładne.
Wiktoria
Transakcja przebiegła pomyślnie. Meble ok. Polecam
helpaul
OK
Olga
Jestem bardzo zadowolona z kanapy i mile zaskoczona krótkim terminem realizacji zamówienia, zważywszy na okres przedświąteczny oraz na indywidualny wybór koloru i tkaniny. Dobry kontakt  ze sklepem, rzetelna informacja,powiadomienie o dostawie co do godziny, bardzo dobre zabezpieczenie do transportu.Dogodny sposób płatności.Serdecznie polecam!
Bożena
Meble były gotowe po dwóch tygodniach, montaż nie był zbyt trudny, chociaż instrukcja szafy trochę mało czytelna. Niestety jeden z frontów szuflady wraz z uchwytem był uszkodzony, ale okazało się, że reklamacja została szybko i bezproblemowo przyjęta i załatwiona (nowy front i uchwyt wraz zapasem śrub mocujących został przysłany bardzo szybko).Sklep i obsługę oceniam bardzo dobrze.
Agnieszka