Opinie naszych klientów

Rzetelna obsługa sklepu. Szybka dostawa. Meble zgodne z opisem. Polecam.
Małgorzata
Dobry kontakt, szybka wysyłka, półka bardzo ładna, wszystko ok, polecam.
Agnieszka, Chojnice
Komoda zamówiona na początku tygodnia drogą elektroniczną dostarczona pod koniec tygodnia. Wszystko sprawnie i szybko. Świetny kontakt ze sprzedawcami.
Anna K
Chciałbym wyrazić swoje wielkie zadowolenie z zakupu w Waszym sklepie internetowym.W dniu 16 sierpnia dokonałem zamówienia na wybrane meble systemu Vegas. Chciałbym również podziękować za udzielony wspaniały rabat. Mebelki miały być za około 2/3 tygodnie. W 3 dni po zamówieniu ( 19 w sobotę) dostałem smsa, że przyjadą już we wtorek 22 sierpnia. Przyjechały dokładnie jak określono w powiadomieniu...Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą transakcję. Przywróciliście mi wiarę, że mogą istnieć firmy które można obdarzyć pełnym zaufaniem. Będę polecał waszą firmę gdzie to możliwe, bo należycie do bardzo pozytywnych wyjątków w tym kraju.
Andrzej Włodarek - Ząbki
Szybka i profesjonalna obsluga.Mebelki bardzo ładne.Goraco polecam!!!!
MARCIN
Polecam!
Paulina Laskowska
Pierwszy raz dokonałam zakupu mebli przez internet i jestem zachwycona profesjonalną obsługą i dbałością o klienta w tym sklepie.Meble przyszły bardzo szybko. Kontakt z klientem na bardzo wysokim poziomie. Na pewno w przyszłości dokonam zakupów w tym sklepie Polecam  wszystkim.
Dorota
Meble bardzo ładne, funkcjonalne, niedrogie. Świetnie pasują do pokoju, łatwo się je montuje. Jestem zadowolona z zakupu i polecam innym użytkownikom system mebli Szafir.
Klientka z Warszawy
Mebelki super, obsługa wyjątkowa, przesyłka expresowa. Z pewnością wrócę do tego sklepu!!!
Agnieszka
wszystko sprawnie, miła obsługa i szybka dostawa.W instrukcji składania mebli był błędy. Po za tym ok.
jw